Informacje o producentach

Dlaczego Empirical Labs?

Obejrzyj wideo o Empirical Labs: https://www.youtube.com/watch?v=ScpM9FDHEZU


EMPIRICAL LABS JEST DUŻĄ FIRMĄ SPECJALIZUJĄCĄ SIĘ W PRODUKCJI NUTRACEUTYKÓW.

NA RYNKU OD 28 LAT!

ZNAJDUJE SIĘ W FORT COLLINS, COLORADO , USA

JESTEŚMY SPECJALISTĄ W PRODUKTACH LIPOSOMALNYCH.

   W 1989 r. Herbaliści Kelly i Nazreen Goyen założyli Empirical Labs. Jako entuzjaści zdrowia skorzystali z własnych doświadczeń w uzdrawianiu, aby pomóc w budowaniu Empirical Labs. Ich konsekwentny cel, jakim jest dostarczenie wysokiej jakości produktów nutraceutycznych, szybko zyskał sobie sławę dzięki skutecznym formułom o wyjątkowo wysokiej jakości ziół, ekstraktów, witamin i minerałów.

   Empirical Labs jest zarządzany przez Certified Medical Clinical Herbalist, Asa Waldstein CCH, amerykańskiego członka gildii ziołowej i wyróżnionego absolwenta Rocky Mountain Center for Botanical Studies (Paul Bergner / Feather Jones). Asa posiada szeroką wiedzę o ziołolecznictwie i i posiada ponad 15 lat doświadczenia w branży produktów naturalnych.

   Od 2015 roku nadal cieszymy się współpracą z dr Kenneth Proefrock NMD, znanym naukowcem wiodącym klinicystą i biochemikiem. Jego doświadczenie z liposomami poprzedza nasze. Pierwszą liposomalną witaminę C sprzedaliśmy w 2009 roku. Dr Proefrock produkował liposomy do iniekcji oraz dawkowania doustnego już w 2006 roku. Dr Proefrock pomógł nam stworzyć następną generację liposomów, którą określamy jako linia Qualisome ™.

Technologia Qualisome ™ jest w 100% własnością Empirical Labs i nie jest oferowana przez żadną inną firmę.

 

 

Dlaczego Better Life?

 

Ekologiczne środki czystości, przyjazne dla środowiska. Przekonaj się!

 

 

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl